Fundacja HASCO-LEK - Podaruj zdrowie nie tylko sobie

Fundacja HASCO-LEK to organizacja pożytku publicznego, która otacza opieką i młodzież oraz wspiera osoby najbardziej potrzebujące.

OVERVIEW

This site fundacjahasco-lek.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have researched twenty pages within the web site fundacjahasco-lek.pl and found zero websites associating themselves with fundacjahasco-lek.pl.

FUNDACJAHASCO-LEK.PL RANKINGS

This site fundacjahasco-lek.pl is seeing a variation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjahasco-lek.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjahasco-lek.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjahasco-lek.pl

WHAT DOES FUNDACJAHASCO-LEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjahasco-lek.pl Mobile Screenshot of fundacjahasco-lek.pl Tablet Screenshot of fundacjahasco-lek.pl

FUNDACJAHASCO-LEK.PL HOST

We revealed that a single page on fundacjahasco-lek.pl took two thousand six hundred and forty-seven milliseconds to come up. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore we consider fundacjahasco-lek.pl not secure.
31.186.83.25

I detected that fundacjahasco-lek.pl is utilizing the LiteSpeed server.

Fundacja HASCO-LEK - Podaruj zdrowie nie tylko sobie

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following on the web page, "Działamy na rzecz rozwoju edukacji i młodych talentów." Our analyzers noticed that the web site also said " Wsparcie działalności organizacji pozarządowych i instytucji publicznych." The Website also stated " XI Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination. XII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination." The website's header had Fundacja Hasco-Lek as the most important keyword. It was followed by Natur Kaps and Fundacje Wrocław which isn't as highly ranked as Fundacja Hasco-Lek.

MORE BUSINESSES

Fundacja im. Zbigniewa Herberta

Poeci i krytycy o twórczości Herberta. Poeci i krytycy o twórczości Herberta. 72 1024x768 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE wesprzyj fundację. Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej, podczas której ogłoszono nazwisko Laureata Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta ogłosiła nazwisko laureata Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Obejrzyj nasz kanał na Youtube. Obejrzyj nasz kanał na Youtube.

Fundacja Helpful Hand - Pomoc chorym na SM.

Stwardnienie rozsiane nie jesteś sam. Jak okazywać wsparcie w chorobie? Co łączy SM z paleniem i bakteriami jelitowymi? Chorym na stwardnienie rozsiane. Subkonta na rehabilitacje i leczenie. Ludziom chorym na stwardnienie rozsiane. ZAPRASZAMY NA KAPELE SERC 2018. ZAPRASZAMY DO PROJEKTU WYBIERAM AKTYWNOŚĆ! Szanow.

FUNDACJA im. DR MACIEJA HILGIERA - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Zajmuję się kwestiami leczeniem chorób przewlekłych. Została ustanowiona w 2008 r. Do jej głównych celów należy działanie na rzecz podniesienia poziomu naukowego i klinicznego w zakresie nowoczesnych metod leczenia chorób przewlekłych i udostępnianie postępów w tej dziedzinie polskim lekarzom i pielęgniarkom. Film Uderzyć w czuły punkt - terapia celowana. Szansą dla pacjentów z rakiem płuca.

Hospice Foundation - About us

Development of the Voluntary Service. The Gdansk Hospice Foundation has been a registered charity since 2004 to promoting the idea of hospice care in the community - both in Pomerania and throughout Poland. The author of Hospice Foundation.